Beskrivelse
Detaljer
Tenga ægget er et blødt onaniprodukt til mænd lavet som en engangsprodukt, men som kan holde 5-6 gange og bruges eventuelt med kondom. Tenga Æg Spider Handjob føres ned over penis og strækkes i samme bevægelser som ved almindelig onani.
Tenga Æg Spider Handjob er et sjovt og genialt onaniprodukt til mænd. Tag ægget ud af æggeskallen, hæld det medfølgende glidecreme ned i det lille hul, der er i ægget og lad penis glide ind i det lille hul.
Tenga ægget kan strække sig op til 30 cm i længden og passer til alle penis størrelser. Du eller din partner styrer ægget i hånden og det fungerer faktisk som et håndjob, bare meget blødere og mere intenst.
Indersiden af ægget stimulerer penis med det bløde spindelvævs mønster og er blandt det bedst sælgende sexlegetøj i Japan.
Tenga Æg Spider Handjob er fleksibelt og kan strække sig fra 6,5 cm og helt op til 30 cm.
Yderligere information
Yderligere information
Farve | Hvid |
---|---|
Egenskaber | Onani produkt, Til ham, Sexlegetøj |
Producent | Tenga |
Varenummer | HA0623 |
Bedømmelser
- Hurtig leveringBedømt af Søren Thorslund
-
Pris Kvalitet