Beskrivelse
Detaljer
Dansk Privat Amatørsex Video #3 - DVD sexfilm fra BN Agentur
Professionelle optagelser med frække danske amatører. Fire klip med bl.a. Inge Lise på 25 år der let klarer en kæmpe dildo helt i bund. Her er blandet amatørsex med lidt for enhver lyst og smag.
Afsnit 1: Helle på 35 år har fået piercings ringe i både bryster og skamlæber. Hun har aftalt med Per at han skal lave nogle billeder, som hun vil give til sin mand. Men det udvikler sig til noget Helle's mand absolut ikke skal se.
Afsnit 2: Loise på 24 år har længe haft lyst til at være sammen med to fyre på en gang og prøve en sandwich. Så hun har inviteret to af sine venner på besøg. Se Loise få alle sine seksuelle ønsker opfyldt.
Afsnit 3: Inge Lise fylder 25 år og Hans kommer med en gave der indeholder en kæmpe dildo. Men intet er for stort og hun klarer både dildoen, og hele hånden.
Afsnit 4: Gabi på 24 år er her sammen med en ældre mand, mens et ungt par ser på. De bliver efterhånden inspireret til også at gå i gang.
.
Yderligere information
Yderligere information
| Egenskaber | DVD pornofilm |
|---|---|
| Genre | Dansk, Dildoleg, Sandwichsex |
| Skuespiller | N/A |
| Spilletid | 90 min. |
| Producent | BN Agentur |
| Varenummer | BD0298 |

